Rozgrywki trzcianeckich szkół

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 4)

 

Na boisku wielofunkcyjnym przy Liceum Ogólnokształcącym w Trzciance odbył się towarzyski turniej piłki nożnej. W rozgrywkach wzięło udział jedenaście zespołów. To świetna forma doskonalenia umiejętności sportowych oraz kontynuacja celów i zadań wychowania fizycznego.

REKLAMA

- Sport to zdrowie, dlatego bardzo wspieram wszystkich uczestników i ich opiekunów w organizacji zawodów w różnych dziedzinach. Ponadto cieszę się, że nowy obiekt, czyli boisko wielofunkcyjne, sprawdza się tak dobrze nie tylko w trakcie lekcji wychowania fizycznego, ale również podczas rozgrywek sportowych – podkreśla Tadeusz Teterus, starosta czarnkowsko-trzcianecki.

Pięć drużyn damskich i sześć drużyn męskich wzięło udział w rozgrywkach sportowych. Uczennice z lokalnych szkół zagrały o Puchar Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego w Trzciance, natomiast uczniowie walczyli o Puchar Proboszcza Misjonarzy Saletynów. Drużyny z trzcianeckiego ogólniaka były bezkonkurencyjne. Drużyny chłopców zdobyły trzy pierwsze miejsca. W kategorii dziewcząt zawodniczki z LO zdobyły pierwsze i drugie miejsce na podium, a trzecie przyznano drużynie z Zespołu Szkół Katolickich w Trzciance.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: czarnkowsko-trzcianecki.pl | Aleksandra Lipiec Starostwo Powiatowe w Czarnkowie | foto: czarnkowsko-trzcianecki.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki