Rozpoczęto ważne zadanie na DW 178 w Trzciance

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 6)

 

Postępująca degradacja nasypu na odcinku Wałcz-Oborniki, stwarzała realne niebezpieczeństwo dla kierowców, dlatego konieczne było wdrożenie pilnych działań.

REKLAMA

W minionym tygodniu rozpoczęto budowę nowej drogi o długości blisko 200 metrów, która będzie stanowiła zarówno dojazd do terenu budowy, jak i wykorzystana zostanie jako objazd zamkniętego odcinka. Roboty budowlane mają się zakończyć w grudniu br. Wykonawcą inwestycji o wartości ponad 1,5 mln złotych jest firma Colas. 

Rozpoczęto wycinkę drzew oraz roboty ziemne. Dodajmy, że swój znaczący udział w realizacji tego zadania ma gmina Trzcianka, która m.in. przekazała grunty, a w przygotowanie terenu pod nową drogę zaangażowani byli również pracownicy Rejonu Dróg Wojewódzkich w Czarnkowie, którzy zajęli się usuwaniem zakrzaczenia.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: Wielkopolski Zarząd Dróg Wojewódzkich w Poznaniu

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki