Rusz się człowieku - edycja jesienna

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 2)

 

Miejsko – Gminny Ośrodek Kultury w Krzyżu Wielkopolskim już po raz kolejny był organizatorem jesiennej edycji imprezy sportowo-rekreacyjnej "Rusz się człowieku". Miłośnicy dwóch kółek i spacerów mieli doskonałą okazję aby aktywnie spędzić pierwszą sobotę października w promieniach jesiennego słońca. Staje się tradycją, że start i meta odbywają się na przystani „Meta na Drawie”, gdzie dzięki uprzejmości Wojciecha Rybarczyka, uczestnicy mogą odpocząć jeszcze bliżej natury po trudach trasy.

REKLAMA

Tym razem grupa rowerzystów pod przewodnictwem Sandisa Rozits odbyła wycieczkę krajoznawczą po okolicznych bunkrach, które wzbudziły ogromne zainteresowanie wśród dzieci. Natomiast grupa pieszych, z Magdą Foluszewską na czele, pokonywała kilometry po pięknych okolicznych lasach. Na zakończenie, na ponad 40 osób, czekało ognisko z kiełbaskami, które zapewniła firma ZYGUŁA oraz kawę i ciasto.

W rajdzie wzięli także udział przedstawiciele Klasy Patronackiej PRGOK w Krzyżu Wielkopolskim. Część uczniów klasy IIIa ze Szkoły Podstawowej BOWiD wraz z rodzicami promowali aktywne spędzanie wolnego czasu. Patronat nad imprezą objęła tradycyjnie firma THULE Sp. z o.o z Huty Szklanej, która podarowała plecak dla aktywnych uczestników imprezy. Inne niespodzianki dla uczestników rajdu ufundowali Centrum Ubezpieczeń Vija Rosite, Automotive F.U. Jacek Grembowski oraz MRÓWKA AGROBUD.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: krzyz.pl / MGOK | foto: krzyz.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki