Rusza modernizacja Stacji Uzdatniania Wody w Lubaszu

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 1)

 

Umowa na modernizację i przebudowę stacji uzdatniania wody w Lubaszu została podpisana.

REKLAMA

Zadanie wykona firma Metrolog Sp. z o. o. z siedzibą w Czarnkowie, przy ul. Kościuszki 97 za kwotę 2.398.217,87 brutto. Wykonawca zadania został wyłoniony na podstawie dokonanego przez Gminę Lubasz wyboru oferty w przetargu nieograniczonym. W najbliższym czasie zostanie przekazany wykonawcy plac budowy, a prace mają się zakończyć do 15 grudnia 2020 r. Jeszcze w tym roku wykonawca planuje posadowić na SUW trzy dodatkowe zbiorniki retencyjne do magazynowania wody uzdatnionej. To brak zmagazynowania wody właśnie jest powodem niedoborów w okresie lata. Kolejne zbiorniki ten problem rozwiążą. Dzięki nowoczesnej technologii filtracji wody oraz zastosowanej nowej armaturze wodociągowej jakość wody pitnej dla mieszkańców zaopatrywanych z wodociągu Lubasz ulegnie zdecydowanej poprawie. Realizacja tej inwestycji w całości jest finansowana ze środków własnych Gminy Lubasz.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: lubasz.pl / Andrzej Żaczek

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki