Ruszają zapisy na szczepienia dla seniorów

Już od piątku 15 stycznia, rusza rejestracja na szczepienia przeciw Covid – 19, dla seniorów, którzy skończyli 80 lat. Tydzień później, bo już 22 stycznia rejestrowane będą osoby powyżej 70. roku życia. Zarejestrowani seniorzy będą szczepieni od 25 stycznia br. Ministerstwo Zdrowia opublikowało już listę punktów szczepień. Poniżej przedstawiamy wykaz miejsc, w których można się zaszczepić w powiecie czarnkowsko – trzcianeckim.

REKLAMA

Co należy zrobić, by się zarejestrować i gdzie się zgłosić na szczepienie? 

Jeśli jesteśmy w wieku, który uprawnia nas do rejestracji, a więc odpowiednio powyżej 80. roku życia - od 15 stycznia i powyżej 70. roku życia - od 22 stycznia, mamy trzy możliwości zapisu na szczepienie. Pierwsza to kontakt z całodobową i bezpłatną infolinią – tel. 989. Druga możliwość to kontakt z wybranym punktem szczepień. Ich wykaz, wraz z adresem i numerem telefonu można znaleźć na stronie: wielkopolskie - Szczepienie przeciwko COVID-19 - Portal Gov.pl (www.gov.pl), w pole wyszukiwania wpisując wybraną miejscowość. Trzecia możliwość zakłada rejestrację elektroniczną przez e-Rejestrację, dostępną na pacjent.gov.pl 

Poniżej zamieszczony został wykaz punktów szczepień w powiecie czarnkowsko - trzcianeckim, wraz z adresem i numerem telefonu. Wykaz ten może być na bieżąco aktualizowany, dlatego należy sprawdzać go na wskazanej wyżej stronie. Podany poniżej spis jest aktualny na dzień 13 stycznia 2021r.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: Powiat Czarnkowsko - Trzcianecki

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki