Ruszyły otwarte treningi w Akademii Piłkarskiej Reissa w Czarnkowie

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 4)

 

Wraz z wiosną w Akademii Piłkarskiej Reissa rozpoczyna się okres naborów do wszystkich drużyn w strukturach klubu. Skrzat (4-6 lat), Żak (7-9 lat), Orlik (10-11 lat), Młodzik (12-13 lat), Trampkarz (14-15 lat), Junior Młodszy (16-17 lat), do APR dołączać może każdy chętny chłopiec i dziewczynka już od 4. roku życia. W tym roku, klub przygotował specjalną ofertę, dla osób, które zapiszą się do drużyny podczas trwania naborów - 2 darmowych treningów zapoznawczych.

REKLAMA

W Czarnkowie Akademia Piłkarska Reissa prowadzi zajęcia od kwietnia 2014. W strukturach klubu trenuje na co dzień łącznie niespełna 100 dzieci. W naszym mieście prowadzone są grupy od 4.go roku życia do młodzika. Przekrój wiekowy pozwala na stały monitoring i rozwój zawodnika. Metody i cykl treningowy dopasowany jest do poziomu i potrzeb drużyny, a trenerzy mają możliwość obserwowania piłkarzy już od najmłodszych lat. Dodatkową przewagą Akademii jest możliwość rywalizowania z rówieśnikami z innych miejscowości, co pozwala na rzeczywiste ocenienie ich umiejętności i motywuje dzieci do jeszcze większej pracy na treningach. Młodzi adepci futbolu idący w ślady legendy Kolejorza mogą już pochwalić się licznymi sukcesami, min: wygranymi turniejami, nagrodami indywidualnymi powołaniami do Reprezentacji Regionu jak i Reprezentacji Polski Akademii, a od września 2019 drużyną OZPN. Działalność klubu znacząco wpływa na rozwój i popularyzację sportu wśród najmłodszych mieszkańców naszego regionu. Oprócz Czarnkowa, Akademia Piłkarska Reissa prowadzi zajęcia w pobliskim Wieleniu, Ujściu czy Pile. Łącznie treningi dla dzieci odbywają się w 128 miejscowościach w 5 województwach. 

- Przez ostatnie lata funkcjonowania nasz klub rozwinął się w sposób niewyobrażalny. Dzięki unikatowemu programowi szkolenia docieramy do coraz większej grupy dzieci, popularyzując sport i aktywność fizyczną. Nasz system 2 ścieżek kariery pozwala na sportową edukację najbardziej utalentowanych zawodników i rozwijaniu ich talentu w reprezentacjach regionów oraz Reprezentacji Polski APR. Zawodnicy rywalizując z rówieśnikami na arenie ogólnopolskiej i europejskiej mają możliwość podnoszenia swoich umiejętności i zdobywania cennego doświadczenia. W tym roku po raz pierwszy udało nam się awansować do najwyższej klasy rozgrywkowej – Centralnej Ligi Juniorów i to z 2 zespołami. Jest to dla nas duży sukces, a zarazem motywacja do dalszej pracy - mówi Piotr Reiss, patron klubu. 

Dla zawodnika nie ma przyjemniejszego uczucia niż dotyk świeżo ściętej trawy, podmuch wiatru, który delikatnie mierzwi piłkarski trykot i promienie słońca, rozgrzewające do czerwoności futbolowe emocje. To w skrócie – recepta na idealny trening na świeżym powietrzu! Wraz z początkiem kwietnia zapewniamy młodym adeptom futbolu grę na boiskach i orlikach. Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę trenerską odzwierciedlają prawdziwe warunki meczowe. 

Akademia Piłkarska Reissa stawia na kompleksowe podejście w szkoleniu swoich zawodników. Z najważniejszych przewag, które charakteryzują klub, warto wymienić: 

• Obecność na każdym treningu 2 trenerów z uprawnieniami 

• Ubezpieczenie zdrowotne, opieka dietetyka oraz fizjoterapeuty 

• Możliwość dołączenia do drużyn reprezentacyjnych oraz Reprezentacji Polski APR 

• Nowoczesne bazy szkoleniowe min.: APR Arena Dębiec, APR Arena Leszno, OSiR Baranowo 

• Ciągłość treningu także w okresie ferii i wakacji, możliwość odrabiania zajęć 

• Bogata oferta wyjazdów i obozów szkoleniowych 

• Wewnętrzne turnieje oraz ligi z licznymi nagrodami min: Reiss Cup, czy Liga WLLP 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o funkcjonowaniu i życiu Akademii Piłkarskiej Reissa zachęcamy do odwiedzenia stron: www.akademiareissa.pl oraz www.facebook.com/akademiareissa. Pytania można zgłaszać także pod numerem telefonu: 502136800 lub adresem: info@akademiareissa.pl 

Jak dołączyć do Akademii Piłkarskiej Reissa? 

1. Wejdź na stronę www.akademiareissa.pl

2. Kliknij „zarejestruj” w prawym górnym rogu 

3. Wybierz lokalizacje i uzupełnij dane. 

4. Potwierdź rejestrację, w drugim etapie wpisz kod wiosna2019, aby zwolnić się z opłaty rejestracyjnej 

5. Przyjdź na trening.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: Akademia Piłkarska Reissa

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki