Ruszyły półkolonie żeglarskie

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 14)

 

29 czerwca br. ruszył pierwszy turnus Półkolonii Żeglarskich organizowany przez Stowarzyszenie Klub TSD z Trzcianki. Wszystkie szkolenia prowadzone są przez wykwalifikowanych instruktorów, którzy dbają o najwyższe standardy i bezpieczeństwo.

REKLAMA

Dzieci i młodzież, pod okiem pani Małgorzaty Radziuk i pana Krzysztofa Trzebiatowskiego, oswajają się z wodą oraz uczą poruszania na jachcie. Na zajęciach nie brakuje też bardziej doświadczonych adeptów, którzy doskonalą swoje umiejętności podstawowych manewrów na wodzie. 

Pierwszy dzień oficjalnie otworzył pan Krzysztof W. Jaworski burmistrz Trzcianki, życząc wszystkim dobrej zabawy, słonecznej pogody i zapału do rozwijania swojej pasji. Kaprysy deszczowej aury niestraszne były jednak młodym żeglarzom i jeszcze tego samego dnia wypłynęli jachtami na wody jeziora Sarcze. 

Jak informują organizatorzy, zostało jeszcze kilka miejsc na drugi turnus, który rozpoczyna się w przyszłym tygodniu (06.07. – 10.07.2020 r.), w godzinach od 9:00 do 14:00. Opłata za turnus wynosi 220 zł. Zapisu można dokonać telefonicznie, pod numerem 602 758 819. Półkolonie odbywają się na terenie Trzcianeckiej Przystani Żeglarskiej.To może Cię także zainteresować:

Źródło: trzcianka.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki