Ruszyły roboty budowlane przy budowie oświetlenia w Wieleniu

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 1)

 

Trwają prace związane z realizacją zadania pn. „Budowa oświetlenia ulicznego w obrębie osiedla Zatorze i Międzylesie w Wieleniu”. Umowę z wykonawcą podpisano w dniu 3 marca 2020r.

REKLAMA

Inwestycja realizowana jest w formule „zaprojektuj i wybuduj” dlatego rok 2020 poświęcony został na opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej oraz uzyskanie wszelkich uzgodnień, decyzji wraz z pozwoleniami na budowę. Po uzyskaniu pozwoleń na budowę możliwe było rozpoczęcie robót budowlanych. W marcu br. wykonawca przystąpił do realizowania prac ziemnych oraz związanych z układaniem kabli zasilających sieć oświetleniową. Prace realizowane są w obrębie osiedla Międzylesie i Zatorze w Wieleniu. Na przełomie kwietnia i maja planowany jest montaż słupów oświetleniowych oraz podłączenie do sieci zasilającej. Całość zakresu rzeczowego zadania ma zostać zakończona zgodnie z zawartą umową do 30 czerwca 2021r.

Na osiedlu „Międzylesie” w Wieleniu wybudowana zostanie sieć o długości 1631 mb. oraz zamontowane zostaną 34 słupy oświetleniowe z ledowymi źródłami światła. W obrębie osiedla „Zatorze” w Wieleniu przewidziano wybudowanie linii zasilającej o długości 2856 mb. oraz montaż 62 szt. lamp ledowych. Koszt realizacji zadania- opracowania dokumentacji projektowej oraz wykonania robót budowlanych to: 561.126 zł.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Radosław Janecki Urząd Miejski w Wieleniu

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki