Rynek w Wieleniu z nagrodą European Property Awards

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 3)

 

Projekt zdobył nagrodę w kategorii Retail Architecture! Znalezienie się w prestiżowym gronie nagrodzonych realizacji to dla nas powód do niesamowitej satysfakcji i ogromna motywacja do dalszej pracy. Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w ten projekt. #internationalpropertyawards #europeanpropertyawards #winner #architecture #neostudio #architekci #neostudioarchitekci #nagroda #zwycięzca #wallpapermagazine #propertyawards #propertynews #Wielkopolska #Wieleń

REKLAMA

Konkurs European Property Awards to jedno z najważniejszych europejskich wyróżnień przyznawanych profesjonalistom związanym z branżą wnętrzarską oraz nieruchomościami. W tym roku, jak również podobnie do wcześniejszych lat, wśród nominacji nie zabrakło polskich projektów. Siedziba Kapituły znajduje się w Londynie - mówi Burmistrz Wielenia Elżbieta Rybarczyk.

To może Cię także zainteresować:

Źródło: UM Wieleń

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Przeczytaj także:

© 2012 - 2021 PCT24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotyp PCT24.pl jest znakiem powiązanym z Portalem PCT24.pl oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego jest własnością. Może być wykorzystywany w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy.
Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki