Rywalizowali o łódkę starosty

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 4)

 

Na rzece Noteć w Czarnkowie odbyły się drużynowe zawody wędkarskie o puchar starosty. Prawo startu miały wszystkie koła funkcjonujące w powiecie czarnkowsko-trzcianeckim. Rywalizacja przebiegała w dwóch kategoriach, indywidualnej i drużynowej. W tym roku łódka dla najlepszej drużyny popłynęła do Koła Wędkarskiego Nałęcz z Czarnkowa.

REKLAMA

- Piękne okazy wyłowili z rzeki Noteć wszyscy wędkarze. To były naprawdę udane zawody. Pogoda dopisywała, frekwencja wśród uczestników również. Cieszę się, że w zawodach wzięło udział osiem kół z całego powiatu. Gratuluję zwycięzcom i liczę na obecność w przyszłych zawodach – mówił Tadeusz Teterus, starosta czarnkowsko-trzcianecki.

Organizatorem zawodów było Koło PZW „Meblomor” Czarnków oraz Starostwo Powiatowe w Czarnkowie. Do rywalizacji przystąpiło osiem kół z całego powiatu. Sędzią głównym zawodów był Władysław Wicher. W kategorii drużynowej pierwsze miejsce zajęło Koło PZW Nałęcz Czarnków. Na drugiej pozycji stanęli wędkarze z Koła PZW Spławik Czarnków. A trzecie miejsce zdobyło Koło PZW Wieleń.

- Od kilkunastu już lat zwycięzcom w kategorii drużynowej wręczamy łódkę. Cieszę się, że w tym roku również były osoby chętne do rywalizacji o nią. Zawody wędkarskie to nie tylko forma współzawodnictwa, ale również odpoczynek nad wodą. I tak było również tym razem - mówił Bogdan Tomaszewski, przewodniczący Rady Powiatu.

Tymczasem w czwartek, 31 maja, również na rzece Noteć, odbyły się X Ogólnopolskie Wędkarskie Zawody Spławikowe Turniej Miast - Memoriał im. prof. Zbigniewa Religi, zorganizowane przez Okręg Nadnotecki PZW. W zawodach wzięło udział blisko stu wędkarzy (w tym dwie panie), m. in. z Czarnkowa, Piły, Gorzowa Wlkp., Poznania, Koszalina, Bogdańca i Zwierzyna. Puchar za zwycięstwo w Turnieju Miast powędrował do drużyny Koła PZW Wałcz Miasto.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: czarnkowsko-trzcianecki.pl | Joanna Żylińska Starostwo Powiatow w Czarnkowie | foto: czarnkowsko-trzcianecki.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki