Samochód ciężarowy w przydrożnym rowie

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 5)

 

W godzinach wieczornych w dniu 10.12.2021 r do SKKP w Czarnkowie wpłynęło zgłoszenie o wypadku samochodu ciężarowego na trasie Połajewo - Sierakówko. Na miejsce wysłano jeden zastęp z JRG Czarnków oraz zastępy z OSP Połajewo i OSP Sierakówko.

REKLAMA

Po dotarciu na miejsce zdarzenia pierwszych zastępów potwierdzono, że samochód ciężarowy zjechał na pobocze drogi i zawisł na barierach energochłonnych. Na miejsce ściągnięto specjalistyczne holowniki oraz dźwig. W związku ze zdarzeniem droga wojewódzka nr 178 na odcinku Połajewo – Sierakówko była zablokowana przez kilka godzin.

Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było niedostosowanie prędkości do warunków drogowych.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: KPPSP w Czarnkowie / Opracowanie: mł. bryg. Cybulski Tomasz Zdjęcia: JRG Czarnków

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Przeczytaj także:

© 2012 - 2021 PCT24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotyp PCT24.pl jest znakiem powiązanym z Portalem PCT24.pl oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego jest własnością. Może być wykorzystywany w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy.
Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki