Sezon turystyczny otwarty

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 4)

 

W dniach 30 – 31 maja w Trzciance, na przystani Harcerskiego Ośrodka Wodnego, członkowie Stowarzyszenia Baza PCT zainaugurowali sezon turystyczny. Były m. in. żagle, łodzie motorowe, a także nauka jazdy na nartach wodnych.

REKLAMA

Zjechali kamperami, przywieźli rozmaite łodzie motorowe, często remontowane własnoręcznie w pocie czoła, a także deski, narty i inne sprzęty służące aktywnemu wypoczynkowi nad wodą.

- Wszystkie łodzie, które tu widać są oczywiście własnością członków naszego stowarzyszenia. Ponieważ dziś oficjalnie otwieramy sezon turystyczny, nie mogło ich zabraknąć. Mamy dziś doskonałą okazję do tego, by przekonać się czy dobrze przygotowaliśmy sprzęt do sezonu – mówił Robert Matkowski, prezes Stowarzyszenia Baza PCT.

Doskonała zabawa, to określenie chyba najtrafniej oddaje atmosferę imprezy na przystani. Biesiada przy grillu, możliwość popływania łodziami, ale również nauka jazdy na nartach wodnych, czy wakeboardzie – to tylko niektóre atrakcje, które czekały na odwiedzających przystań.

- To niesamowite uczucie i wielka frajda, kiedy sunie się po wodzie na pokładzie motorówki, zwłaszcza tak wyjątkowej. Gratuluję pasji i ogromnego zaangażowania, bo domyślam się ile pracy kosztuje zbudowanie lub remont takich jednostek – mówił Tadeusz Teterus, starosta czarnkowsko – trzcianecki.

Nietrudno się domyślić, że wszystkie sprzęty zostały doskonale przygotowane do sezonu. 

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: czarnkowsko-trzcianecki.pl | Piotr Urbaniak Starostwo Powiatowe w Czarnkowie | foto: facebook.com/promocjaPCT

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki