Siatka na obcasach

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 2)

 

Dnia 10 marca bieżącego roku w Hali Sportowej w Lubaszu odbył się zorganizowany przez Gimnazjum im. Ppłk. Z. Orłowskiego w Lubaszu, cykliczny turniej „Siatkówki na obcasach". W tym wydarzeniu spotkały się Panie z pięciu szkół, by rywalizować pomiędzy sobą o tytuł najlepszej drużyny. Turniej rozpoczął się słodkim poczęstunkiem i występami uczniów. Po występach zaczęła się zacięta walka o miejsca na podium. Przerwy między meczami uatrakcyjniły występy cheerleaderek z Gimnazjum w Lubaszu.  

REKLAMA

Końcowa klasyfikacja:

I – Gimnazjum w Czarnkowie LO w Czarnkowie

II – LO w Czarnkowie

III – Edukacja Lubasz

IV – Gimnazjum w Lubaszu

V – Gimnazjum w Jędrzejewie

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: lubasz.pl / Jagoda Bones | foto: lubasz.pl

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki