"Siatkówka w lakierkach" w Lubasz

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 12)

 

W dniu 02.02.2018r. w hali widowiskowo - sportowej w Lubaszu królowała siatkówka. W godzinach rannych odbywały się rozgrywki w ramach Turnieju Mini Siatkówki dla Dzieci i Młodzieży Publicznej Szkoły Podstawowej w Lubaszu, a po południu odbył się Otwarty Turniej Piłki Siatkowej Mężczyzn "Siatkówka w lakierkach".

REKLAMA

W rozgrywkach wzięło udział 21 zespołów dziecięcych i młodzieżowych oraz 7 zespołów męskich. Organizatorem była PSP Lubasz, a patronat nad imprezą objął Wójt Gminy Lubasz Marcin Filoda. Zawody otwierała dyrektor szkoły pani Wioleta Zarzeczna wraz z Wójtem Marcinem Filodą. Zwycięskie drużyn otrzymały puchary i dyplomy, a każdy uczestnik dla uzupełnienia kalorii mógł skosztować słodkości oraz ugasić pragnienie wodą czy kawą.

Po niezwykle zaciętej walce o jak najlepsze miejsce ostateczne wyniki wyglądały następująco:

 

kategoria klasy IV-VI

dziewczynki

I m klasa VI c

II m klasa V a (drugi zespół)

III m klasa V a (pierwszy zespół)

chłopcy

I m klasa V a (pierwszy zespół)

II m klasa IV a (pierwszy zespół)

III m klasa IV a (drugi zespół)

 

kategoria klasy VII i II-III gimnazjum

I m klasa III C

II m klasa II B

III m klasa VII b

 

kategoria mężczyzn

I m Oświata

II m Edukacja Lubasz

III m Steico

IV m Nadleśnictwo Krucz

V m Rada Rodziców

VI m OSP Lubasz

VII m Samorządowcy

 

Dziękujemy wszystkim zawodnikom, kibicom, sędziom, pracownikom obsługi, panu Waldemarowi Kaźmierczakowi, panu Wójtowi za tak ogromne zaangażowanie przy organizacji turnieju.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: lubasz.pl / Zespół WF | foto: lubasz.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki