Śmieszkowo przerywa złą passę, zdobywa puchar ligi

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 11)

 

Po prawie trzy miesięcznej rywalizacji, w pierwszy weekend lutego rozegrano ostatnie, decydując mecze Halowej Ligi Piłki Nożnej, organizowanej przez czarnkowski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Śmiało można rzec, że były to mecze na „wagę złota”, bowiem one zapewniły miejsca na podium drużynom, które przez cały czas turnieju dzielnie, krok po kroku dochodziły do zwycięstwa.

REKLAMA

Czarnkowska halówka, już od kilkunastu lat cieszy się powodzeniem wśród miłośników gier zimowych rozgrywanych na hali, łącznie I i II ligę reprezentowało piętnaście zespołów.I choć już po pierwszej rundzie wiedzieliśmy, że każda liga ma swojego lidera to do końca czekaliśmy, aby potwierdzić czy przewidywania były słuszne. Mocne i nie zapomniane przeżycia towarzyszyły wszystkim podczas ostatnich niedzielnych rozgrywek, bowiem w ten dzień na parkiecie walczyli „tytani” piłki nożnej. Pierwsze mega starcie oglądaliśmy podczas gry VOX Oldboje – OSP Lubasz, remisowy wynik 4-4 padł dopiero na 15 sekund przed końcem meczu, determinacja i świadomość trzeciego miejsca prowadziła Oldboi ku zwycięstwu. Drugi pojedynek stoczyli RZSW Śmieszkowo z Miastem Czarnków, pierwsza połowa to rozgrzewka przed „burzą”, luźne podania piłki, kila prób niecelnych strzałów przygotowało drużynę Śmieszkowa do pokazania pazura i zdobycia bramki sezonu, tym samym przerwali złą passę i zdobyli zwycięski puchar ligi. Na przemian „lały” się słowa pozytywnych i negatywnych emocji towarzyszących nie tylko zawodnikom ale także publiczności, bowiem wszyscy wiedzieli, iż bezpośredni wynik tego spotkania decydował o być albo nie być, tym samym Miasto po dwuletniej wygranej spada na drugie miejsce. Liderem II ligi od samego początku był nowy zespół z Połajewa Dream Team Silvano, to oni wygrywali wszystkie mecze. Kolejne zespoły raz fartem, raz zapałem zdobywali każdy punk który prowadził ich wyżej i wyżej… Trudną drogę pokonali także Bawarczycy i Orzeł Gulcz, to oni raz oczko wyżej raz niżej, aż w końcu remis ostatniego spotkania zdecydował, że drugie miejsce należy do Bawarczyków.

Uroczystego podsumowania i wręczenia pucharów i dyplomów dokonał Dyrektor OSiR Krzysztof Cimoszko v-ce burmistrz Miasta Czarnków Grzegorz Kaźmierczak. Panowie pogratulowali wszystkim uczestnikom za samą obecność i udział w turnieju. Nagroda niespodzianka (medale i dyplomy) trafiła w ręce zespołu ACUS, który został wyróżniony jako najmłodszy zespół tegorocznych rozgrywek. W każdym meczu wspierany przez bardziej doświadczonych zawodników z innych zespołów, a radę i dobre słowo kolegów cenili ponad wszystko, nawet przegrane. Tradycyjnie rozdano nagrody dla strzelców sezonu. Złoty but trafił w ręce Roberta Sołowiej – 50 bramek, reprezentującego Miasto Czarnków. Srebrny but odjechał do Połajewa wraz z Szymonem Piekarskim – 26 bramek. Wzajemnym gratulacjom i uściskom nie było końca.DyrektorOSiR uznał, „iż taka sytuacja jest fajna, bo w czasie meczu różnie bywało, czasami taka zdrowa sportowa złość wychodzi na wierzch, ale to jak wszyscy się szanują i dziękują sobie nawzajem jest piękne”. Natomiast Pan Ryszard Pilawski z VOX Oldboje podziękował swoim kolegom za udział w turnieju, mimo bardzo małego składu, mógł zawsze liczyć na wszystkich.Tegoroczny sezon uważamy za zamknięty, dla jednych z was był dobry dla innych zły, ale jesteśmy pewni, że każdy z osobna wyniósł jakiś bagaż doświadczeń. Dla jednych był szkołą życia dla innych systematycznym podnoszeniem kwalifikacji. Już teraz zapraszamy na cztery spotkania PUCHARU LIGI.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: OSiR Czarnków

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki