Spektakularne otwarcie Restauracji Daisi – Tradycja Gruzińskich Smaków w Lubaszu

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 8)

 

Piątkowe popołudnie 8 października, przysporzyło ogromu wrażeń. Licznie przybyła nad jezioro publiczność odbyła podróż, do wspaniałego kraju – Gruzji, a wszystko za sprawą grupy tancerzy i wokalisty, którzy zaprezentowali narodowe tańce i piosenki. Piękne stroje, różnorodność muzycznych gatunków i zachwyt widzów. W taki sposób pomysłodawcy Otwarcia Restauracji Daisi w Lubaszu zaprosili wszystkich na kulinarną ucztę.

REKLAMA

Być może, była to jedyna okazja, aby z bliska poznać kulturę i zwyczaje innego kraju. Od pewnego czasu wśród społeczności gminy Lubasz, mamy reprezentantów Gruzji. Nasi goście bardzo aktywnie integrują się z mieszkańcami, podejmują działalność zawodową i jednocześnie, w sposób niespotykany promują swój kraj. Piątkowe wydarzenie, inaugurujące funkcjonowanie Restauracji Daisi w Lubaszu, będzie wspominane przez lata, a wartość artystyczna prezentowanych narodowych tańców, pieśni i piosenek jest nieopisana. W imieniu mieszkańców gminy Lubasz, wszystkich obecnych podczas eventu pragniemy bardzo serdecznie podziękować i pogratulować wspaniałego pomysłu na przywitanie i zaakcentowanie swojej obecności w naszym regionie. Jesteśmy również bardzo dumni, że mogliśmy pomóc w realizacji tego wspaniałego przedsięwzięcia i w imieniu nas wszystkich mówimy Gmadlob – dziękujemy!

Szymon Szwed / Gminny Ośrodek Kultury w Lubaszu

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Szymon Szwed / Gminny Ośrodek Kultury w Lubaszu

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Przeczytaj także:

© 2012 - 2021 PCT24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotyp PCT24.pl jest znakiem powiązanym z Portalem PCT24.pl oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego jest własnością. Może być wykorzystywany w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy.
Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki