Społeczna kwesta młodzieży z Miałów, Mężyka i Białej

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 8)

 

W tegorocznym Dniu Wszystkich Świętych Szkoła Podstawowa im. Powstańców Wielkopolskich w Miałach przystąpiła do jedenastej już społecznej kwesty pn. „Wiara Powstańcom”. Działania podjęła w porozumieniu z Marcinem Mrówką ze Stowarzyszenia Kibiców Lecha Poznań, głównym koordynatorem akcji.

REKLAMA

Uczniowie: Adrianna Gogołek, Małgorzata Kasper, Oliwia Skoczylas, Gabriela Biatkowska, Karol Stencel, Mateusz Kopański (Miały), Oskar Nowak, Wojciech Nowak, Jakub Gapski (Mężyk), Martyna Wika, Jakub Koczan i Wojciech Piechowiak (Biała), dołączyli do tysiąca wolontariuszy z emblematami Powstania Wielkopolskiego, działających w skali całego regionu. Zbierali przed cmentarzami w rodzinnych miejscowościach fundusze mające sfinansować renowację zapomnianych i zniszczonych powstańczych mogił. Opiekę nad kwestującymi sprawowali Angelika i Piotr Nowakowie, Marzena Piechowiak i Arkadiusz Słabig. 

Wieczorem 2 listopada przekazano pieniądze sztabowi akcji przy ul. Bułgarskiej w Poznaniu. Zebrano w sumie 983,74 zł. 

- Dziękujemy wszystkim darczyńcom i naszym młodym wolontariuszom - mówi Arkadiusz Słabig.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: Arkadiusz Słabig

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki