Spotkaj się z mistrzem w Lubaszu!

Już w najbliższą sobotę o godzinie 10:00 w Hali Widowiskowo - Sportowej UKS OPTIMUM Lubasz będzie organizatorem projektu nad którym czuwają Polski Związek Tenisa Stołowego we współpracy z Ministerstwem Sportu oraz klubami i Wojewódzkimi Związkami Tenisa Stołowego.

REKLAMA

Spotkanie skierowane jest do dzieci ze szkół podstawowych oraz przedszkoli. Najmłodsi mają okazję poznać tenis stołowy i spróbować swoich sił w tej wspaniałej dyscyplinie sportu.

Podczas spotkania na dzieci czekają rozmaite atrakcje m.in. gra pokazowa Agnieszki Lipskiej – I ligowej zawodniczki Stella Niechan - Gniezno, Dominika Krzyśki - zawodnika II ligowego klubu KS-R fairPlayce Poznań oraz wychowanków UKS OPTIMUM Lubasz - Macieja Buśko i Macieja Wernickiego.

Ponadto przygotowano: wspólny trening, konkursy z nagrodami, zawody sprawnościowe i różne wyzwania związane z tenisem stołowym.

Dla najlepszych czekają gadżety sportowe i nie tylko. Na każdego uczestnika czeka między innymi wspaniały plan lekcji. 


Jeżeli brakuje Ci odwagi, żeby przyjść na trening, to zapraszamy w sobotę! Zobacz jak wygląda tenis stołowy ,,od kuchni". Może rozpoczniesz niezapomnianą przygodę.

Na wasze zgłoszenia czekamy do piątku pod numerem telefonu 661-919-280 lub poprzez maila - remzi90@gmail.com.


 Cała impreza zostanie zorganizowana z zachowaniem wszystkich wytycznych sanitarnych!


To może Cię także zainteresować:

Źródło: Zarząd UKS OPTIMUM Lubasz

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki