Spotkali się z Mistrzami tenisa stołowego

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 13)

 

W sobotę 12 grudnia br. w Hali Widowiskowo - Sportowej Uczniowski Klub Sportowy Optimum Lubasz przy współpracy z Polskim Związkiem Tenisa Stołowego i Ministerstwem Sportu zorganizował projekt pod nazwą "Spotkaj się z Mistrzem w swojej szkole".

REKLAMA

Wydarzenie to skierowane było do dzieci ze szkół podstawowych oraz przedszkoli. Najmłodsi mieli okazje poznać tenis stołowy od podstaw oraz mogli spróbować swoich sił w tej wspaniałej dyscyplinie sportu. 

Podczas spotkania na licznie zgromadzone dzieci czekały rozmaite atrakcje m.in. gra pokazowa w wykonaniu Agnieszki Lipskiej zawodniczki I ligowego klubu Stella Niechan – Gniezno oraz Dominika Krzyśki - zawodnika II ligowego klubu Park Rekreacyjno-Sportowy fairPlayce Poznań. 

Ponadto swoje umiejętności zaprezentowali wychowankowie lubaskiego klubu - Maciej Buśko i Maciej Wernicki. 

Po pokazie na dzieci czekała cała moc atrakcji. Wraz z zaproszonymi gośćmi przygotowano: wspólny trening, konkursy z nagrodami, zawody sprawnościowe i różne wyzwania związane z tenisem stołowym. Oczywiście po solidnym ponad 3 godzinnym wysiłku nie mogło zabraknąć słodkiego poczęstunku. 

Na zakończenie imprezy przybył Wójt Gminy Lubasz, który wręczył nagrody ufundowane przez PZTS oraz MSiT. Ilość gadżetów i upominków była tak duża, że dzieci z ledwością były w stanie utrzymać je na rękach. Uśmiechów i zadowolenia nie było końca. 

W tych trudnych czasach uśmiech dziecka może przesłonić wszystkie trudy życia codziennego. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że po raz kolejny nasz klub otrzymał możliwość zorganizowania tenisowej akcji promocyjnej. Warto jednak zaznaczyć, że nie odbyłaby się ona, gdyby nie świetna współpraca ze Szkoła Podstawową w Lubaszu na czele z Panią Dyrektor Wioletą Zarzeczną za którą serdecznie dziękujemy. 

Warto dodać, że cała impreza odbyła się zgodnie z aktualnymi wytycznymi sanitarno - epidemiologicznymi.To może Cię także zainteresować:

Źródło: Zarząd UKS OPTIMUM Lubasz

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki