Spotkali się z Mistrzami Tenisa Stołowego

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 1)

 

W czwartek 30 grudnia w lubaskiej Hali Widowiskowo - Sportowej Uczniowski Klub Sportowy Optimum przy współpracy z Polski Tenis Stołowy i Ministerstwo Sportu i Turystyki zorganizował projekt pod nazwą "Spotkaj się z Mistrzem w swojej szkole". Wydarzenie to skierowane było do dzieci ze szkół podstawowych oraz przedszkoli. Najmłodsi uczestnicy mieli okazje poznać tenis stołowy od podstaw oraz mogli spróbować swoich sił w tej wspaniałej dyscyplinie sportu.

REKLAMA

Podczas spotkania na licznie zgromadzone dzieci czekały rozmaite atrakcje m.in. gra pokazowa w wykonaniu Agnieszki Krzyśka zawodniczki I ligowego klubu STELLA ''Niechan'' Gniezno oraz Dominika Krzyśka - zawodnika II ligowego Klub Rekreacyjno-Sportowy Fairplayce Invest House Plus Poznań. Po pokazie na dzieci czekała cała moc atrakcji. Wraz z zaproszonymi gośćmi przygotowaliśmy: wspólny trening, konkursy z nagrodami, zawody sprawnościowe i różne wyzwania związane z tenisem stołowym.

Na zakończenie imprezy najlepsi otrzymali nagrody ufundowane przez PZTS oraz MSiT. Ilość gadżetów i upominków była tak duża, że dzieci z ledwością były wstanie utrzymać je na rękach. Uśmiechów i zadowolenia nie było końca.

W tych trudnych czasach uśmiech dziecka może przesłonić wszystkie trudy życia codziennego. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że po raz kolejny nasz klub otrzymał możliwość zorganizowania tenisowej akcji promocyjnej.

Warto zaznaczyć, że nie odbyłaby się ona, gdyby nie świetna współpraca z Publiczna Szkoła Podstawowa w Lubaszua na czele z Panią Dyrektor Wioletą Zarzeczną za którą serdecznie dziękujemy.

Zarząd UKS OPTIMUM Lubasz

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Zarząd UKS OPTIMUM Lubasz

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Przeczytaj także:

© 2012 - 2021 PCT24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotyp PCT24.pl jest znakiem powiązanym z Portalem PCT24.pl oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego jest własnością. Może być wykorzystywany w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy.
Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki