Spotkanie autorskie z Grzegorzem Szlangą

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 12)

 

25 października gościem Biblioteki Publicznej i Centrum Kultury w Trzciance był Grzegorz Szlanga - pisarz, twórca i reżyser Chojnickiego Studia Rapsodycznego.

REKLAMA

Autor spotkał się z dziećmi ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Trzciance, żeby opowiedzieć o swoim debiucie literackim - książce „Janek i kot”. Jest to zbiór dziewięciu opowiadań taktujących o lęku i strachu. Autor opowiada o tym czego boją się dzieci przez pryzmat własnych doświadczeń. W czasie spotkania pisarz przeczytał wybrany fragment książki. Była to zabawna historia o pierwszym zauroczeniu i liścikach miłosnych, do których wkradły się błędy ortograficzne.

Pomimo jesiennej słoty dobry humor i pozytywna energia towarzyszyły dzieciom przez całe spotkanie. Były ciekawe jak powstaje książka i ile czasu trwa jej pisanie. Uczniowie dopytywali o kolejne części opowiadań. Emocje wzbudził także najlepszy przyjaciel Janka - kot, który mówi ludzkim głosem. Na zakończenie dzieci z wielką przyjemnością skorzystały z możliwości otrzymania autografu wraz z imienna dedykacją.

Wszystkich zainteresowanych przygodami „Janka i kota” zapraszamy do trzaneckiej biblioteki.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: kontakt@ddwlkp.pl / JSz | foto: kontakt@ddwlkp.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki