Spotkanie autorskie z Katarzyną Campbell

20.11.2013

Biblioteka Publiczna w Krzyżu Wlkp. zorganizowała spotkanie autorskie z Katarzyną Campbell, poetką i autorką ponad trzydziestu bajek dla dzieci, która zadebiutowała tomikiem wierszy: „Kilcikowe Bajanie”.

REKLAMA

Pełne humoru, edukacyjne książeczki w formie wierszowanych bajeczek są chętnie czytane i oglądane przez najmłodszych czytelników i ich rodziców. Autorka na spotkaniach autorskich odkrywa przed małymi słuchaczami zaczarowany świat bajek. Często zasiada w jury różnego rodzaju konkursów poetyckich. 15 listopada gościła w Przedszkolu im. Marii Konopnickiej i w Szkole Podstawowej im. BoWiD w Krzyżu Wlkp. autorka opowiedziała dzieciom o sobie oraz o swoim pobycie w Szkocji i najpiękniejszych zamkach tego kraju. Spotkanie przebiegało w miłej i ciepłej atmosferze. Dzieci chętnie słuchały opowiadań i wspólnie z autorką czytały i odgadywały zagadki.

Źródło: krzyz.pl

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki