Spotkanie burmistrza z dyrektorami trzcianeckich placówek oświatowych

We wtorek, 18 stycznia br., w Urzędzie Miejskim Trzcianki odbyło się spotkanie burmistrza z dyrektorami przedszkoli i szkół podstawowych prowadzonych przez gminę Trzcianka.

REKLAMA

Spotkanie dotyczyło przede wszystkim spraw organizacyjnych, zmian w budżetach placówek oraz możliwych trudnościach w zrealizowaniu planów na rok 2022. Ponadto, poruszono kwestie organizacyjne w związku z przygotowaniami do nadchodzącego semestru letniego oraz do zbliżających się rekrutacji w przedszkolach oraz szkołach na rok szkolny 2022/2023.

Omówiono również realizację programu „Cyfrowa Szkoła” oraz wdrożenie projektu „Laboratoria Przyszłości”, które mają na celu podnieść poziom kształcenia w trzcianeckich placówkach.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: trzcianka.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Przeczytaj także:

© 2012 - 2021 PCT24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotyp PCT24.pl jest znakiem powiązanym z Portalem PCT24.pl oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego jest własnością. Może być wykorzystywany w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy.
Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki