Spotkanie prewencyjne w JRG Trzcianka

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 5)

 

9 kwietnia 2018 roku w ramach prowadzonej akcji profilaktycznej pn. „Kreci Mnie Bezpieczeństwo”, uczniowie Katolickiej Szkoły Podstawowej im. św. s. Faustyny z Trzcianki odwiedzili strażaków z Jednostki Ratowniczo – Gaśniczej.

REKLAMA

Celem spotkania było przybliżenie uczniom specyfiki służby strażaka oraz zasad bezpiecznego zachowania się w domu, szkole i w miejscu publicznym. Strażacy zaprezentowali dzieciom wyposażenie wozów bojowych, a także sprzęt niezbędny do prowadzenia akcji ratowniczych. Uczniowie mogli wcielić się w rolę strażaka zakładając hełm oraz siedząc w kabinie wozu strażackiego. Podczas spotkania młodzi ludzie uzyskali cenną wiedzę dotyczącą niebezpiecznej i odpowiedzialnej pracy strażaków - ratowników.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: straz.czarnkow.psp.wlkp.pl | Opracowanie: st.asp. Krzysztof Helwich Zdjęcia: ogn. Tomasz Złociński

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki