Spotkanie w sprawie dworca PKP w Trzciance

05.01.2022
#dworzec #pkp #trzcianka

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 5)

 

We wtorek, 4 stycznia br. na dworcu kolejowym, odbyło się spotkanie Krzysztofa Wojciecha Jaworskiego burmistrza Trzcianki z Krzysztofem Czarneckim posłem na Sejm RP. W rozmowie uczestniczyli również Witold Putyrski zastępca burmistrza Trzcianki oraz Adam Bogrycewicz Radny Sejmiku Wielkopolskiego.

REKLAMA

Spotkanie dotyczyło możliwości i szans Trzcianki na przyszłą modernizację i przebudowę infrastruktury kolejowej w Trzciance. W bliskiej przyszłości nie widać bowiem planów modernizacji obiektu po stronie PKP. Ścieżka jaka wydaje się być najbardziej prawdopodobna i możliwa do realizacji, to próba przejęcia nieruchomości od PKP i zagospodarowania ich przez gminę przy udziale środków zewnętrznych.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: trzcianka.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Przeczytaj także:

© 2012 - 2021 PCT24.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotyp PCT24.pl jest znakiem powiązanym z Portalem PCT24.pl oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego jest własnością. Może być wykorzystywany w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy.
Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki