Spotkanie w sprawie modernizacji cmentarza

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 3)

 

14 marca br. w sali sesyjnej trzcianeckiego ratusza, odbyło się spotkanie burmistrza Krzysztofa Czarneckiego z przedstawicielami firm zaangażowanych w modernizację cmentarza komunalnego w Trzciance.

REKLAMA

W pierwszym, punkcie omówiono postęp prac. Następnie przedstawiono burmistrzowi harmonogramu dalszego postępowania i poinformowano o częściowym zakończeniu rozbudowy. Ustalono również dodatkowy zakres rzeczowy prac związany z przebudową oraz modernizacją cmentarza.

Na zakończenie, postanowiono ogłosić w kwietniu przetarg na dalszy zakres prac związany z modernizacją trzcianeckiej nekropolii.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: trzcianka.pl / Przemysław Stochaj | foto: trzcianka.pl

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki