Spotkanie z Dyrektorami Szkół Podstawowych

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 7)

 

Zgodnie z decyzjami Rządu RP od 25 maja b.r. do funkcjonowania wracają szkoły podstawowe, w zakresie zajęć opiekuńczo-wychowawczych z elementami zajęć dydaktycznych, dla dzieci z klas I- III szkoły podstawowej oraz w zakresie konsultacji dla uczniów klas 8.

REKLAMA

Z uwagi na powyższe Bartosz Niezborała Wójt Gminy Drawsko zaprosił na spotkanie dyrektorów placówek, aby szczegółowo omówić proces wdrożenia tego etapu powrotu do szkół uczniów. 

Dyrektorzy zorientowani w zasadach, które wskazało Ministerstwo Edukacji Narodowej, Ministerstwo Zdrowia oraz Główny Inspektor Sanitarny uzgodnili sposób zebrania informacji ilu rodziców zadecyduje o uczęszczaniu dzieci do szkoły oraz omówili jak są w stanie zorganizować, zgodnie z zasadami bezpieczeństwa, proces opiekuńczo-dydaktyczny w szkołach. 

W kolejnym komunikacie przedstawiamy Państwu wspólnie wypracowaną informację w ww. zakresie.
Anna Fręś 

Sekretarz Gminy Drawsko


To może Cię także zainteresować:

Źródło: gminadrawsko.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki