Statuetki dla uczniów klas mundurowych

Adrianna Żółtowska, uczennica klasy III Liceum Ogólnokształcącego o profilu policyjnym z Edukacji Lubasz oraz Dominika Cierpicka, uczennica klasy II mundurowej Liceum Ogólnokształcącego z Prywatnego Zespołu Szkół w Czarnkowie, za szczególne zaangażowanie w działalność prospołeczną otrzymały wyróżnienia Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu. Gratulacje oraz pamiątkowe statuetki odebrały z rąk Komendanta Powiatowego Policji w Czarnkowie – insp. Piotra Ryżka.

REKLAMA

10 września br. odbyło się uroczyste przekazanie statuetek. Adrianna Żółtowska oraz Dominika Cierpicka są uczennicami, które reprezentują postawę godną naśladowania. Odznaczają się chęcią pomocy innym, życzliwością, odpowiedzialnością oraz reprezentują szkoły na uroczystościach państwowych i lokalnych. 

W uznaniu dla ich działalności prospołecznej szef czarnkowskich policjantów, wręczył im w imieniu Komendanta Wojewódzkiego Policji w Poznaniu – nadinsp. Piotra Mąki pamiątkowe statuetki. W swoich wystąpieniu pogratulował wyróżnionym uczennicom, jak również podziękował dyrektorom szkół: Pani Agnieszce Radomskiej oraz Pani Renacie Małeckiej za dotychczasową współpracę. 

Spotkanie było również okazją do omówienia wspólnych działań w ramach realizowanego od kilku lat Porozumienia.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: KPP w Czarnkowie / Karolina Górzna-Kustra

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki