Strażacy w trzcianeckiej „samochodówce”

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 2)

 

"Dzień Technika" to przedsięwzięcie cykliczne, odbywające się każdego roku w Zespole Szkół Technicznych w Trzciance. Kolejny już raz organizatorzy zaprosili do udziału w imprezie Jednostkę Ratowniczo – Gaśniczą PSP z Trzcianki,która miała okazję zaprezentowania posiadanych pojazdów i sprzętu pożarniczego oraz przeprowadzenia profilaktyki społecznej w ramach akcji "Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa".

REKLAMA

Inicjatywa zgromadziła wielu uczniów szkół podstawowych, klas gimnazjalnych, a także absolwentów ww. szkoły. Strażackie stanowisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem, młodzież z ciekawością wsłuchiwała się w przekazywane informacje, jednocześnie zadając mnóstwo pytań związanych z trudną i odpowiedzialną służbą strażaka. 

Impreza odbyła się w dniu 12 marca 2019 r. a stanowisko zorganizowane przez trzcianeckich strażaków odwiedziło około 700 osób. Być może takie akcje ułatwią młodym ludziom podjęcie decyzji odnośnie dalszego kształcenia i w przyszłości zasilenia strażackich szeregów.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: straz.czarnkow.psp.wlkp.pl | Opracowanie: bryg. Leszek Kina Zdjęcia: asp. Wojciech Jaworski

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki