Strażacy z wizytą u przedszkolaków

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 4)

 

W dniu 08.01.2020 strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Trzciance odwiedzili przedszkola w Krzyżu Wlkp.

REKLAMA

Podczas prelekcji strażacy przekazali maluchom wiedzę na temat bezpiecznych zachowań podczas ferii oraz opowiedzieli na czym polega praca strażaka. Nie mogło zabraknąć również pogadanki na temat czujki tlenku węgla w ramach akcji prewencyjnej „Czujka na straży Twojego bezpieczeństwa”. Najwięcej emocji wzbudziła możliwość przymierzenia i zobaczenie z bliska hełmu i stroju specjalnego strażaka. Każde dziecko wyszło ze spotkania z uśmiechem na buzi.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: KPPSP w Czarnkowie / Tekst: Joanna Kowalczyk Zdjęcia: Przedszkole w Krzyżu Wlkp.

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki