Sukces drużyny Nordic Walking Lubasz w finale Korony Zachodu Polski

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 7)

 

09.11.2019r w Zawidowicach koło Pleszewa odbył się ostatni 8/8 etap Korony Zachodu Polski Nordic Walking. Dla drużyny Nordic Walking Lubasz zakończył się on wielkim sukcesem. Zajęliśmy II miejsce w klasyfikacji generalnej drużyn w całym cyklu. Pleszewskie wydarzenie podzielone było na dwie części. O godzinie 11.00 po wspólnej rozgrzewce i odśpiewaniu hymnu narodowego nastąpiły starty na 10 i 5 km w poszczególnych kategoriach.

REKLAMA

Po pokonaniu urokliwej trasy okazało się, że na podium stanęli: 

I m - Katarzyna Grupińska 

II m - Katarzyna Jany 

II m - Zygmunt Zmysłowski

tuż za podium znaleźli się: Jola Wicher, Danuta Rychlewska-Słodowa, Konrad Dąbkowski. 

Po dekoracji najlepszych zawodników część z nas spędziła czas w Parku Wodnym w Pleszewie, do którego darmowy bilet wstępu zagwarantowali zawodnikom organizatorzy.Druga część imprezy, czyli ceremonia podsumowania całego cyklu Korony Zachodu odbyła się o godz. 18.00. Organizatorzy i sędziowie w strojach ,,iście zacnych" wręczali nagrody najlepszym zawodnikom całego cyklu w kategoriach wiekowych, open, zdobywcom zielonych kartek oraz najlepszym drużynom. 

Na podium w klasyfikacji generalnej stanęli: Kasia Grupińska III m K 50, Jola Wicher III m K 40 i Magdalena Stawujak III m K 30, Zygmunt Zmysłowski II m M 60, Krzysztof Wieczorek otrzymał wyróżnienie za udział we wszystkich 8 etapach i oczywiście drużyna Nordic Walking Lubasz II miejsce zostając tym samym wicemistrzami Zachodu Polski. 

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy przyczynili się do tego sukcesu: zawodnikom za waleczność, ich rodzinom za cierpliwość i wyrozumiałość, Samorządowi Gminy Lubasz na czele z wójtem panem Marcinem Filodą i wszystkim za ciepłe słowa i wiarę w nas. 

M. Kamińska-Sokół


To może Cię także zainteresować:

Źródło: M. Kamińska-Sokół

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki