Sukces piłkarzy z „Trójki” w etapie powiatowym

11 maja br. na trzcianeckim boisku Orlik 2012 odbyła się II runda eliminacyjna turnieju Orlik Cup 2019. Do turnieju przystąpiło 6 drużyn z powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego: PSP Lubasz, SP Krzyż, SP Nr 1 Czarnków, SP Nr 1 Wieleń, SP Nr 2 Trzcianka oraz SP Nr 3 Trzcianka.

REKLAMA

Drużyny rywalizowały w dwóch grupach, z których zostały wyłonione cztery najlepsze drużyny. W parach półfinałowych spotkały się: SP Nr 3 Trzcianka z SP Nr 1 Czarnków oraz PSP Lubasz z SP Krzyż. Trzcianeccy piłkarze bezapelacyjnie ograli rywali z Czarnkowa 3:0. Natomiast zawodnicy z Lubasza wygrali z zawodnikami z Krzyża 3:1. 

W niezwykle wyrównanym finale, o awans do III rundy, zwyciężyła reprezentacja Szkoły Podstawowej Nr 3 w Trzciance, wygrywając z Publiczną Szkołą Podstawową w Lubasz 2:1. 

Już niebawem reprezentanci z Trzcianki walczyć będą w etapie rejonowym o awans do finału wojewódzkiego. 

Organizatorem turnieju jest Szkolny Związek Sportowy „Wielkopolska”. Projekt finansowany jest przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego. Głównym koordynatorem etapu gminnego i powiatowego był Marcin Wiśniewski – Lokalny Animator Sportu na boisku Orlik 2012 w Trzciance.To może Cię także zainteresować:

Źródło: trzcianka.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki