Prezent dla Klubu Radwan Lubasz

Zarząd Klubu, zawodnicy oraz kibice pragną serdecznie podziękować lokalnej firmie Plastmet za przekazanie przepięknego grilla, który miejmy nadzieję będzie jak najczęściej używany po wygranych spotkaniach w Lubaszu i przy okazji stworzył już wspaniałą atmosferę w drużynie.

REKLAMA

Zespół w podziękowaniu za tak miły gest, maksymalnie się zmobilizował bo udało się w ostatnim spotkaniu, zwyciężyć w rozgrywkach ligowych różnicą 4 bramek. Firma Plastmet od wielu lat bardzo aktywnie wspiera działania sportowe i kulturalne na terenie gminy Lubasz. Lubasz Freestyle Night, Czaruś Cup czyli imprezy o zasięgu międzynarodowym, w każdej edycji odbywały się przy wsparciu finansowym i logistycznym firmy Plastmet.

- Za wszystkie te lata oraz "grillową" niespodziankę bardzo serdecznie dziękujemy - podsumowuje Szymon Szwed.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: lubasz.pl / Szymon Szwed / Gminny Ośrodek Kultury w Lubaszu / Radwan Lubasz | foto: lubasz.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki