Świetny start trzcianeckich sztangistów

6 kwietnia br., w Nowym Tomyślu odbyły się Mistrzostwa Wielkopolski LZS do lat 15 i 17 w podnoszeniu ciężarów. Do udziału w zawodach przystąpiło 50 zawodników z 7 klubów z Wielkopolskiego OZPC: KS Promień Opalenica, GTA Chrobry Gniezno, KS Sztanga Bojanowo, Kobra Kościan, GKS Zamek Gołańcz, UKS Copal Trzcianka oraz LKS „Budowlani Całus” Nowy Tomyśl.

REKLAMA

W kategorii żeńskiej do lat 15 zwyciężyła Daria Wawrowska z wynikiem 72 kg w dwuboju – kategoria wagowa do 64 kg, natomiast do lat 17 III miejsce zajęła Oliwia Tomkalska z wynikiem 82 kg w dwuboju - kategoria wagowa do 59 kg. W kategorii męskiej do lat 15 II miejsce zajął Krzysztof Malinowski, z wynikiem 46 kg w dwuboju, kat wagowa do 45 kg, w kategorii wiekowej do lat 17 pierwsze miejsce zajął Patryk Krawczyk z wynikiem 180 kg, kategoria wagowa do 89 kg. 

Podopieczni Wojciecha Siadaka i Edwarda Aktanarowicza w klasyfikacji drużynowej zajęli trzecie miejsce, zdobywając łącznie 31 punktów. Następny start trzcianeckich sztangistów planowany jest na 11 maja br. podczas Międzynarodowego Turnieju Młodych Talentów w Nowym Dworze Gdańskim.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: trzcianka.pl | foto: trzcianka.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki