Święto Konia w Rychliku

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 59)

 

Już po raz siódmy, w niedzielę 8 września, w gospodarstwie agroturystycznym „Leśna Podkowa” w Rychliku odbyły się zawody w skokach i powożeniu zaprzęgami. Główny organizator, Stowarzyszenie Klub Jeździecki „Leśna Podkowa”, jak co roku przygotowało zawody na najwyższym poziomie. Mimo niesprzyjającej aury pogodowej, nie zabrakło zawodników, miłośników koni oraz zainteresowanych zawodami.

REKLAMA

Organizatorzy przygotowali dla gości liczne stoiska z domowymi wypiekami i grillami, a dla zawodników wyjątkowe nagrody i pamiątki. 

Zawody odbyły się w pięciu konkurencjach skokowych. Łącznie można było podziwiać 158 przejazdów: w Debiutach - 10 przejazdów, w Mini LL – 54, LL – 45, L - 30 i L1 – 19. Zawody w powożeniu niestety zostały odwołane ze względu na niestawienie się zawodników. 

Fundatorami tegorocznych pucharów Święta Konia byli: burmistrz Trzcianki Krzysztof W. Jaworski, radny Mariusz Łuczak, Szkółka Mareckich, Prezes Klubu Jeździeckiego „Leśna Podkowa” oraz sklep „Plus – Minus”. Dzięki wsparciu licznych sponsorów, zwycięzcy opuszczali „Leśną Podkowę” z atrakcyjnymi nagrodami. 

Kolejna edycja Święta Konia odbędzie się już za rok!


To może Cię także zainteresować:

Źródło: trzcianka.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki