Szansa na sukces – Walentynki w Lubaszu!

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 12)

 

Druga edycja zabawy związanej ze śpiewaniem piosenek w wersji karaoke miała miejsce w środę 7 lutego w Lubaszu. Pomimo sporej liczby deklaracji uczestnictwa, odwagi ostatecznie starczyło czterem grupom, aby pojawić się i potwierdzić, że „śpiewać każdy może”. Ponad dwugodzinne spotkanie upłynęło w fantastycznym nastroju, a emocje dodatkowo zwiększał miłosny repertuar.

REKLAMA

Wśród zespołów pojawili się pracownicy Przedszkola Bajka w Lubaszu, Szkoły Podstawowej z oddziałami gimnazjalnymi w Lubaszu, połączone siły Urzędu Gminy i Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Lubaszu oraz organizatorzy i pomysłodawcy Gminny Ośrodek Kultury. Wszystkie grupy miały możliwość wcześniejszego zapoznania się z przygotowanym repertuarem, który w zgodnej opinii był bardzo trudny. Ostatecznie co pojawiło się w trakcie imprezy, każde wykonanie było lepsze od oryginału. Formuła zabawy zakładała również losowanie piosenek poprzez przebicie balonika, w którym znajdowała się karteczka z tytułem utworu. Zanim na czerwonym dywanie, przed mikrofonami pojawili się uczestnicy, miejsce miała wspólna rozgrzewka, czyli wykonanie kilku piosenek, w tym „Sto lat” dla Wójta gminy Lubasz Marcina Filody, który jak się okazało obchodził w tym dniu urodziny. Finał przeszedł najśmielsze oczekiwania, bo oprócz wspólnego śpiewu pojawiły się również tańce podczas wykonania przez wszystkich utworu „Miłość w Zakopanem” Sławomira. Kolejna edycja zabawy w przyszłym roku w okolicach kalendarzowego „Święta zakochanych”. Dziękujemy wszystkim za fenomenalny muzyczny wieczór, okraszony słodkościami i kawą.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: Szymon Szwed/Gminny Ośrodek Kultury

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki