Szatnia na Medal w Trzciance

W tym roku, gmina Trzcianka trafiła na listę podmiotów, przewidzianych do dofinansowania w ramach trzeciej edycji Programu „Szatnia na Medal”. Decyzją Zarządu Województwa Wielkopolskiego, gmina otrzymała wsparcie w wysokości 79 500 zł na realizację budowy zaplecza szatniowo-sanitarnego przy boisku do siatkówki plażowej nad jeziorem Logo.

REKLAMA

Całość inwestycji pochłonie 332 100 zł, a w ramach projektu, nad trzcianeckim jeziorem powstanie szatnia złożona z trzech modułów, wraz z przyłączem do siedzi wodno-kanalizacyjnej oraz energetycznej. W zapleczu higieniczno-sanitarnym znajdzie się WC, w tym przystosowane dla osób niepełnosprawnych, umywalki, kabiny prysznicowe, ławki z wieszakami. Przy budynku znajdować się będzie prysznic zewnętrzny. Atrakcją będzie taras widokowy, znajdujący się na dachu, z którego podziwiać będzie można panoramę jeziora.

Ponadto, trwają prace projektowe związane z budową dwóch boisk do siatkówki. Te mają powstać jeszcze w roku bieżącym.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: trzcianka.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki