Szkolenie chemiczne dla ochotników

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 10)

 

Od dnia 31 stycznia do 2 lutego br. na terenie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Czarnkowie odbyło się szkolenie z zakresu ratownictwa chemicznego i ekologicznego realizowanego przez podmioty krajowego systemu ratowniczo - gaśniczego na poziomie podstawowym.

REKLAMA

Szkolenie było prowadzone przez funkcjonariusza Ośrodka Szkolenia Komendy Wojewódzkiej w Poznaniu kpt. Bartosza Kasińskiego. Szkolenie trwające 3 dni składało się z zajęć teoretycznych i praktycznych. W szkoleniu uczestniczyło 17 druhów z Ochotniczych Straży Pożarnych w KSRG Drawsko, Krzyż Wlkp. oraz Wieleń. Zdobyta wiedza niewątpliwie przełoży się bezpośrednio na poziom umiejętności strażaków ochotników i wpłynie na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa mieszkańców zachodniej części powiatu czarnkowsko – trzcianeckiego.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: straz.czarnkow.psp.wlkp.pl | Tekst: asp. Artur Kłos Zdjęcia: OSP w KSRG Wieleń

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki