Talenty po obu stronach Noteci

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 12)

 

13 uczniów z 7 szkół powiatu czarnkowsko-trzcianeckiego odważyło się wziąć udział w kolejnej już edycji lokalnej wersji konkursu „Mam Talent”, organizowanego przez Radę Młodzieży Powiatu Czarnkowsko - Trzcianeckiego MOST. 

- Jesteście niesamowici, to naprawdę budujące móc patrzeć i słuchać tego, co tak doskonale potraficie – mówiła podczas ogłaszania werdyktu Marzena Felsmann, dyrektor MDK w Trzciance.

REKLAMA

Bardzo zróżnicowany repertuar, zaprezentowany przez uczestników konkursu był gwarancją doskonałego widowiska. Na scenie wystąpili artyści, prezentujący różne talenty, począwszy od śpiewu poprzez pokazy plastyczne i gimnastyczne, po bardzo widowiskowy występ mażoretki. Jury w składzie: Agnieszka Nowak ze Starostwa Powiatowego w Czarnkowie, Marzena Felsmann, dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Trzciance oraz Łukasz Bagrowski, nauczyciel, instruktor w MDK w Trzciance, miało trudne zadanie, ponieważ wszystkie występy były na bardzo wysokim poziomie. 

- Trudno nam było dokonać ostatecznego wyboru, jednak ostatecznie zdecydowaliśmy się zrobić ukłon w stronę nieco niszowych talentów – mówiła Marzena Felsmann. 

Zwyciężczynią tegorocznej edycji została Julia Grela, za śpiew połączony z wystukiwaniem rytmu przy użyciu papierowych kubeczków. Drugie miejsce wywalczyła uczennica „Edukacji Lubasz” za pokaz mażoretki, a na trzecim stopniu podium stanęła Oliwia Król, która urzekła jury poezją śpiewaną. 

- Cieszę się, że jesteście i mam nadzieję, że w dalszym ciągu będziecie z zapałem szlifować swoje niezwykłe talenty - mówił Sławomir Kryger, wicestarosta czarnkowsko- trzcianecki. 

Wyróżnienia otrzymali Szymon Golisz z Zespołu Szkół Specjalnych w Gębicach za występ wokalny oraz Zuzanna Piosik, uczennica Zespołu Szkół w Krzyżu Wielkopolskim, która wykonała pokaz gimnastyczny. 

Wszyscy uczestnicy otrzymali podziękowania za udział w konkursie i gratulacje z rąk Sławomira Krygera, wicestarosty czarnkowsko-trzcianeckiego oraz Ryszarda Jabłonowskiego, naczelnika Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Czarnkowie.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: L.Wikieł Starostwo Powiatowe w Czarnkowie

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki