Tenisiści na obozie przygotowawczym w Jeleniej Górze

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 56)

 

W dniach 14.08.- 21.08.2017 zawodnicy klubu UKS Lubasz uczestniczyli w obozie sportowym w Jeleniej Górze, gdzie przygotowywali się do nadchodzącego sezonu.

REKLAMA

W Karkonosze pojechała grupa 8 zawodników, która w poprzednim roku osiągnęła najlepsze wyniki sportowe. Wyjazd możliwy był dzięki otrzymanemu przesz nasz klub dofinansowaniu od Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Podczas tygodniowego obozu oprócz treningów, które odbywały się nawet 3 razy dziennie zapewniono bardzo dużo dodatkowych atrakcji m.in: zwiedziliśmy Jelenią Górę, Karpacz oraz Szklarską Porębę. Zdobyliśmy najwyższy szczyt Karkonoszy – Śnieżkę oraz niższą Szrenicę. Po takim wysiłku znalazł się również czas na regenerację. Blisko 3 godziny wspaniałej zabawy w Termach Cieplickich pozwoliły zapomnieć o tzw. ,,zakwasach” Ostatnim punktem była wizyta w Mc Donaldzie, gdzie pozwoliliśmy sobie na małe i duże grzeszki.

Warto wspomnieć o doskonałych warunkach hotelarsko – treningowych, które zapewnili nam pracownicy Parku Sportowego ,,Złotnicza w Jeleniej Górze. Do swojej dyspozycji otrzymaliśmy wspaniałe pokoje wraz z łazienkami, hale treningową z 5 profesjonalnymi stołami, siłownię, salę konferencyjną oraz możliwość korzystania ze stadionu piłkarsko - lekkoatletycznego Klubu Sportowego ,, Karkonosze”. Nie możemy również pominąć kwestii wyżywienie, które stało na najwyższym poziomie!

Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że mogliśmy zorganizować pierwszy wyjazd w historii naszego klubu. Nie ma nic cenniejszego od wspólnie spędzenie czasu i integracji grupy jaka miała miejsce w tych dniach. Oby było jak najwięcej takich chwil!

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: kontakt@ddwlkp.pl / Bartłomiej Turek Prezes UKS Lubasz | foto: kontakt@ddwlkp.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki