Tenisiści Stołowi w Programie Klub 2019

Z ogromną przyjemnością informujemy, iż Uczniowski Klub Sportowy Tenisa Stołowego w Lubaszu ponownie otrzymał dofinansowanie w wysokości 10 000 zł od Ministerstwa Sportu i Turystyki w rządowym Programie Klub 2019.

REKLAMA

Dzięki otrzymanej kwocie pieniędzy zostaną zakupione m.in. 2 profesjonalne stoły Donic, 5 liczydeł meczowych, 10 kartonów piłek oraz 4 wysokiej klasy rakietki. 

- Pragnę również podziękować Pani Lilianie Helwich z Urzędu Gminy w Lubaszu za okazaną pomoc - mówi Bartłomiej Turek Prezes UKS Lubasz.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: Bartłomiej Turek Prezes UKS Lubasz

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki