Trzcianka: Ciasto z wierszem Stachury / koncert piosenki autorskiej Marka Gordzieja

13.07.2017

REKLAMA

Nazywany św. Franciszkiem w dżinsach, samotnik i buntownik - Edward Stachura. Jego twórczość cieszy się nieustającą popularnością wśród kolejnych pokoleń czytelników. Był poetą drogi, odbył liczne podróże po kraju, ale również Europie, Ameryce Północnej i Meksyku. Swoje piosenki śpiewał podczas spotkań autorskich przy akompaniamencie gitary. Jego twórczość (wciąż aktualna) i nietuzinkowa biografia, nieustannie wzbudzają ogromne zainteresowanie. Biblioteka w Trzciance zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Ciastko z wierszem…” poświęcone Edwardowi Stachurze. Okazję do spotkania stanowi przypadająca w tym roku 80 rocznica urodzin poety. Zachęcamy Państwa do przyniesienia ze sobą ulubionych wierszy Stachury. Spotkanie uświetni koncert piosenki autorskiej Marka Gordzieja.

 

Źródło: kontakt@ddwlkp.pl

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki