Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Miasta i Gminy Krzyż Wielkopolski

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 11)

 

W Hali Widowiskowo - Sportowej w Krzyżu Wielkopolskim odbył się pierwszy noworoczny Turniej Piłki Nożnej Halowej o Puchar Miasta i Gminy Krzyż Wielkopolski.

REKLAMA

Zawodników i przybyłych gości powitali: w imieniu organizatora turnieju LZS ,,Relax” - Grzegorz Korus oraz w imieniu władz samorządowych radny Rady Miejskiej w Krzyżu Wielkopolskim - Krzysztof Olejniczak. W rozgrywkach udział 6 drużyn. 


Klasyfikacja końcowa turnieju:

I miejsce Słoniki

II miejsce Italmil

III miejsce ZRB Operis

IV miejsce Thule

V miejsce Relax Krzyż

VI miejsce Grom Pęckowo. 


Każda z drużyn otrzymała pamiątkowy puchar, a poszczególni zawodnicy nagrody indywidualne: Tomasz Andrzejkowicz (ZRB Operis) został najlepszym bramkarzem, a Daniel Moroz (Italmil) królem strzelców. 

Przewodniczący Komisji Oświaty Rady Miejskiej w Krzyżu Wielkopolskim wyróżnił nagrodą specjalną najmłodszych graczy: Ksawerego Jeżewskiego z zespołu Słoniki oraz Milana Bołądź z zespołu Italmil. 


To może Cię także zainteresować:

Źródło: krzyz.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki