Turniej o Puchar Tymbarku – Lubasz najlepszy!

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 2)

 

Jesienią odbywają się powiatowe mistrzostwa – etap eliminacji do finałów wojewódzkich największego turnieju piłki nożnej w Polsce. Od kilku lat reprezentantem powiatu czarnkowsko – trzcianeckiego jest drużyna z Lubasza. W niedzielę 18 listopada dwa zespoły ze Szkoły Podstawowej w Lubaszu okazały się najlepsze wśród rówieśników w powiecie!

REKLAMA

W nagrodę chłopcy, podopieczni trenera Doriana Jarosza, wywalczyli sobie przepustkę na finał wojewódzki, który zaplanowano na początku roku 2019. Sukces lubaskich drużyn jest tym większy, że zarówno w kategorii do 10 i 12 lat, nie mogli wystąpić wszyscy chłopcy. Starsza grupa rywalizowała bez zawodników reprezentujących na co dzień barwy Lecha Poznań i Błękitnych Wronki, którzy w tym czasie grali mecz w Poznaniu. Wśród młodszych nie zagrało kilku chłopców z powodu choroby. Dzięki zaangażowaniu i poświęceniu, wszyscy zawodnicy będą mieli możliwość reprezentowania Lubasza na etapie wojewódzkim. Jak wygląda praca, trening piłkarski w gminie Lubasz najlepiej świadczy fakt, iż od pięciu lat Lubasz co roku przynajmniej jednym zespołem rywalizował na etapie wojewódzkim, pojawiły się pierwsze bramki, wygrane a w ostatniej edycji grupa do lat 8 zakończyła rywalizacje na 7 miejscu w województwie. Lubasz od lat uznawany jest jako miejsce gdzie dobrze szkoli się młodych adeptów piłki nożnej. 

- Jest to efekt regularnej pracy, zaangażowania podopiecznych, dokształcania trenerów i wsparcia ze strony Samorządu i rodziców za które bardzo serdecznie dziękujemy - podsumowuje Szymon Szwed.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: Szymon Szwed/Gminny Ośrodek Kultury w Lubaszu

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki