Turniej piłki nożnej o Puchar Samorządu Gminy Lubasz

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 2)

 

Kolejne święto piłki nożnej miało miejsce w sobotnie przedpołudnie w Hali Widowiskowo – Sportowej w Lubaszu. Po raz dziesiąty Pan Andrzej Macyszyn wieloletni radny gm. Lubasz, wspólnie z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Lubaszu zorganizował turniej piłki nożnej o Puchar Samorządu Gminy Lubasz. Oprócz aspektu sportowego jubileuszowa rywalizacja miała również na celu upamiętnienie dziesiątej rocznicy powstania lubaskiej hali.

REKLAMA

Do zawodów przystąpiło sześć drużyn. Oprócz gospodarzy w turnieju wzięły udział zespoły z Krzyża, Szamotuł, Piły, Czarnkowa oraz Wielenia. W trakcie zaciętej rywalizacji, podczas której emocji było co niemiara, padło mnóstwo pięknych goli, a determinacja zawodników była do pozazdroszczenia. W żadnej minucie tego turnieju nie dało się odczuć, że jest to turniej „OLDBOYS”. Ostatecznie z tarczą do domu wróciła drużyna z Piły. Na drugim miejscu uplasował się zespół z Szamotuł tuż przed Wieleniem. W tym miejscu należy zaznaczyć, że oba zespoły miały tyle samo punktów, a o ostatecznym wyniku zadecydowała ilość strzelonych bramek. Czwarte miejsce przypadło gospodarzom. Na piątym ex aequo drużyny z Krzyża oraz Czarnkowa, które oprócz tego, że miały tyle samo punktów, zremisowały w bezpośredniej konfrontacji to miały również tyle samo straconych i strzelonych goli. 

Jubileuszowy „X Piłkarski Turniej Halowy OLDBOYS o Puchar Samorządu Gminy Lubasz” zakończył się bez kontuzji. Zmęczeni, a zarazem zadowoleni uczestnicy z rąk Wójta Gminy Lubasz Marcina Filody oraz Przewodniczącej Rady Gminy Lubasz Żanety Andrzejewskiej otrzymali pamiątkowe puchary oraz dyplomy. Dodać należy również, że Pan Wójt ufundował dla lubaszan pamiątkowe, grawerowane tablice w podzięce za długoletnie i godne reprezentowanie gminy podczas imprez sportowych. 

W „kuluarach” dało się usłyszeć, że za rok wszyscy spotkają się w tym samym miejscu, a jeden z organizatorów dodał, że będzie grał w piłkę dopóki starczy mu sił. 

Organizatorzy dziękują za pomoc wszystkim, którzy pomogli w organizacji zawodów, a szczególnie Panu Sylwestrowi Baryczkowskiemu za sprawne i profesjonalne sędziowanie oraz Panu Krzysztofowi Orłowskiemu, który jako opiekun medyczny turnieju nie musiał ani razu skorzystać ze swojej „magicznej, czerwonej torby”. 

Zatem do zobaczenie w przyszłym roku w gościnnym Lubaszu.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: Marcin Dudziak Gminny Ośrodek Kultury w Lubaszu

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki