Turniej Piłki Nożnej w Drawsku

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 36)

 

Dnia 16 września 2018 r. na boisku sportowym w Drawsku, przy pięknej, słonecznej pogodzie odbył się Turniej Piłkarski, w ramach rozgrywek OZPN Piła, w kategorii ORLIK.

REKLAMA

Uroczystego otwarcia zawodów dokonał włodarz Gminy Drawko p. Marek Tchórzka. W trakcie imprezy na trybunach można było zobaczyć obecnych radnych i kandydatów na radnych w bieżącym roku, jak również Sołtysa wsi Drawsko p. Tadeusza Babiaka. Wszystkim młodym piłkarzą głośno kibicowali oraz dopingowali rodzice, nie tylko dzieci z gminy Drawsko ale również z gminy Krzyż, Trzcianka oraz Piła.

Ozdobą tudnieju był ostatni pojedynek między LPFA Trzcianka a LZS "SOKÓŁ" Drawsko, kiedy to miejscowa drużyna przegrywała 0-2, to dzięki głośnemu dopingowi kibiców drużyna LZS "SOKÓŁ" Drawsko doprowadziła do remisu 3-3, ostatecznie wygrywając 4-3.

W szatni przygotowane było stoisko z broszurami i gadżetami mówiącymi o zagrożeniach związanych z narkomanią i alkoholizmem.

 

Wyniki zawodów:

KS "DRAWA" Krzyż - LZS "SOKÓŁ" Drawsko : 4-1

KS "DRAWA" Krzyż - LPFA Trzcianka : 2-2

LZS "SOKÓŁ" Drawsko - LPFA Trzcianka : 4-3

 

Po zakończeniu zawodnicy wraz z rodzicami spotkali się na współnym poczęstunku.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: gminadrawsko.pl / Henryk Kolasiński Podinspektor ds. zarządzania kryzysowego i oc., kultury fizycznej, sportu i rolnictwa

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki