Turniej Tenisa Stołowego w Trzciance

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 20)

 

W niedzielę, 25 marca, w hali sportowo – widowiskowej w Trzciance odbył się Otwarty Turniej Tenisa Stołowego z okazji 287. rocznicy nadania Trzciance praw miejskich.

REKLAMA

Uczestników Turnieju przywitał burmistrz Trzcianki Krzysztof Czarnecki. Turniej został zorganizowany przez działaczy Uczniowskiego Klubu Sportowego w Białe, przy wsparciu gminy Trzcianka oraz Spółdzielni Mieszkaniowo-Lokatorsko-Własnościowej w Trzciance.

Publiczność była świadkiem zmagań 70 uczestników z Trzcianki, Poznania, Szczecina, Gorzowa, Krzyża i wielu innych miejscowości zachodniej Polski. Wysoki sportowy poziom spotkań zapewnił udział czołowych zawodników naszego regionu. Na zakończenie Turnieju zwycięzcy w kategoriach do lat 18, 19-50 oraz powyżej 51 lat otrzymali wartościowe nagrody.

Klasyfikacja przedstawia się następująco:

 

Kategoria do lat 18:

 1. Paweł Strojek Białośliwie
 2. Maciej Buśko Lubasz
 3. Szymon Milczarek Szczecinek
 4. Michał Strojek Białośliwie

 

Kategoria 19-50 lat

 1. Mateusz Kowal Poznań
 2. Kamil Rudomina Gorzów
 3. Mateusz Margraft Poznań
 4. Piotr Huszek Krostkowo

 

Kategoria 51 i starsi

 1. Roman Wączek Gorzów
 2. Stanisław Pyrz Krzyż Wielkopolski
 3. Leszek Jodaniewski Człuchów
 4. Włodzimierz Masiukiewicz Piła

 

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: trzcianka.pl / Klaudia Matuk | foto: trzcianka.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki