Turniej w siatkonogę w Straduniu

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 8)

 

Na boisku w Straduniu odbył się turniej siatkonogi, ostatnio coraz bardziej popularnej dyscypliny.

REKLAMA

Do rywalizacji przystąpiło siedemnaście drużyn, które podzielono na trzy grupy, a zespoły grały w dwuosobowych składach. Na boisku pojawili się głównie obecni oraz byli zawodnicy, jednak nie zabrakło także burmistrza Trzcianki, który wystąpił w drużynie Gramy z Sercem z Adamem Prankiewiczem. 

Po zaciętych meczach, prowadzonych przez sędziów Krzysztofa Kęcińskiego i Kamila Topolę, najlepszy okazał się duet Jarosław i Krystian Feciuch. Drugie miejsce zajęli Paweł Wicher i Damian Karpiński, natomiast trzecie Wojciech Szwedek i Adam Lebiotkowski. 

Organizatorami turnieju byli: Włodzimierz Topola i Łukasz Walkowiak.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: trzcianka.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki