Tworzenie II oddziału żłobkowego w Gminnym Przedszkolu nr 4

Rozpoczęła się adaptacja pomieszczeń w celu utworzenia II oddziału żłobkowego w Gminnym Przedszkolu nr 4 w Trzciance przy ul. Broniewskiego 2A. Roboty realizowane są przez Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "TOMBUD" Tomasz Czerwiński z Wałcza. Firma ta złożyła najkorzystniejszą ofertę w przeprowadzonym przetargu nieograniczonym. Wartość robót budowlanych według umowy wynosi 471 760,39 zł. Planowany termin zakończenia robót to 14 sierpnia 2020 r.

REKLAMA

Utworzenie i wyposażenie żłobka finansowane jest ze środków Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Socjalnej w ramach resortowego programu rozwoju instytucji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 "MALUCH+" edycja 2020. W ramach zadania w GP4 zostanie wybudowany także plac zabaw dla dzieci do lat 3 oraz wiata na wózki, a także podjazd dla niepełnosprawnych. Projekt przewiduje również wyposażenie żłobka w meble i materiały dydaktyczne oraz zabawki. Ministerstwo dofinansowuje zadanie do 80 % kosztów kwalifikowanych. Planuje się, że oddział rozpocznie działalność od 1 września 2020 r.


To może Cię także zainteresować:

Źródło: trzcianka.pl

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki