Uczennice SP2 w roli wykładowcy Kolorowego Uniwersytetu

Obejrzyj galerię (Liczba zdjęć: 2)

 

8 lutego studenci klas IV ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Czarnkowie wyruszyli na kolejny wykład: Mnemotechniki. O pałacach i ludzikach pamięci, czyli jak uczyli się nasi przodkowie? Wykład poprowadził dr hab. Rafał Wójcik.

REKLAMA

Dzień ten był dla nas wyjątkowy, ponieważ my, studentki Kolorowego Uniwersytetu: Gaja Michalska, Antonina Tatarynowicz, Joanna Sikora, Dominika Majewska przygotowałyśmy wspólnie z panem dyrektorem Grzegorzem Staniszewskim wykład wraz z prezentacją multimedialną nt. Jak gra pianino i różne ciekawostki o muzyce. W profesjonalny sposób przedstawiłyśmy go szerokiej publiczności w auli Collegium Minus na Uniwersytecie Adama Mickiewicza. Było to dla nas ogromne przeżycie, ponieważ mogłyśmy znaleźć się po drugiej stronie katedry i wcielić się w role prawdziwego wykładowcy uniwersyteckiego.

Opiekun projektu Izabela Skrzypczak- Szutowicz

Studentki: Gaja Michalska, Antonina Tatarynowicz, Joanna Sikora, Dominika Majewska.

 

To może Cię także zainteresować:

Źródło: kontakt@ddwlkp.pl | Izabela Skrzypczak-Szutowicz

 

Poglądy przedstawione w niniejszym materiale są wyłącznie poglądami Autora. Materiał został opublikowany przez Autora - zachowana pisownia oryginalna tekstu. Szczegółowe informacje znajdziesz w Regulaminie. Jeśli uważasz, że niniejsza publikacja jest jego naruszeniem lub narusza ona obowiązujące przepisy prosimy o zgłoszenie tego faktu TUTAJ.

Podoba Ci się to, co robimy?

Postaw nam kawę, a będziemy pracować jeszcze lepiej :)

Przeczytaj także:

DDWLKP.pl PCH24.info PCT24.pl PMI24.info PNT24.info POB24.info PP24.info.pl PSZ24.info PZL24.info

© 2012 - 2017 Dzień Dobry Wielkopolsko. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Logotypy Dzień Dobry Wielkopolsko, PCT24.pl, PSZ24.info, PZL24.info, PCH24.info, PMI24.info, PNT24.info, POB24.info, PP24.info.pl, Chcę być FIT, Skuteczna Reklama Lokalna są znakami powiązanymi z Portalem Dzień Dobry Wielkopolsko oraz jego wydawcą ROZWOJOWI.com, którego są własnością. Mogą być wykorzystywane w celach zgodnych z przeznaczeniem i za zgodą wydawcy. Użytkowanie portalu oznacza zgodę na jego Regulamin oraz Politykę Prywatności.

Używamy plików cookie, żeby ułatwić Ci korzystanie z portalu. Dowiedz się więcej o celu ich używania w naszej Polityce Prywatności i Regulaminie Portalu.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki